Kylli Kukkin Suomi -joogakiertue
2022

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7
94217222_1588328921318206_31709525362029

OTA MUKAAN OMA ALUSTA, KEVYT VILTTI/TORKKUPEITTO, VILLASUKAT JA PIENI TYYNY.

Suomen valovoimaisimman joogaopettajan 
Kylli Kukkin Suomi -joogakiertue 2022

 

VUODEN 2022 PÄIVÄMÄÄRIÄ:

Tammikuu / Iso-Syöte 6.-9.1.2022

Maaliskuu / Pori 19.-20.3.2022

Toukokuu/ Kalajoki 28.-29.5.2022

Kesäkuu / juhannusjooga Oulussa 17.-19.6.2022

Elokuu / Kuopio 27.-28.8.

Syyskuu / Hailuoto 30.9.-2.10.2022

Marraskuu / Jyväskylä 12.-13.11.22

 

Vuoden 2022 viikonloput tulevat myyntiin lokakuussa.

Paikkavarauksen yhteydessä sinun ei tarvitse vielä tietää missä kaupungissa osallistut. Valinnan voit tehdä myöhemmin. Mukaan mahtuu aina 25 ensimmäistä. Tietysti halutessasi voit valita kaupungin saman tien. Mainitse kaupunki lisätiedoissa varauksen yhteydessä. 

 

Kyllin joogakurssi on myös voimaannuttava lahjavinkki läheiselle.

Hinta: 250€/hlö.
HInta sisältää Kyllin ja Jaanan ohjaukset

 

Varaa itse mieluisat majoitukset. 

Maksaa voi myös liikuntaseteleillä/korteilla (smartum, epassi, eazybreak, virike, tyky, ks. erillinen linkki) tai osamaksulla.

Mukaan mahtuu 25 ensimmäistä / kaupunki 

 

 

JOS ET PÄÄSEKÄÄN KURSSILLE voit käyttää kurssimaksun jollekin toiselle Rentovillan järjestämälle retriitille tai kurssille. Lipun voi myös luovuttaa kolmannelle osapuolelle.

Kylli Kukk_Kalajoki.jpg
95508883_1596241703860261_69253049671462